Мис Джуки: Любовта ми е като футболен мач

26 Май 2014, 09:44

Мис Джуки направи трогателно обръщение към гаджето си във фейсбук.

Според мълвата любовникът й бил футболист, а блондинката го пази в строга тайна, за да не й го отмъкнат.

Габриела Радославова изненада всички с ново словоизлияние, написано в типичния стил за един футболен коментатор.

"Вкараме, по един гол и да направим резултата равен ... 1:1 .... направихме безброй нарушения един срещу друг , можеше да се контузим тежко и това принудително да ни изкара от мача , но се изправяхме и продължавахме да играем ... и двамата отнесохме по един жълт картон , защото на моменти излизахме от правилата на играта и играехме непозволено..." - споделя Мис Джуки.

"Ти изпусна дузпа и често беше в засада,а аз пропуснах куп чисти голови положения, но постоянно улучвах гредата и следваше удар от вратата .... мача отиваше към края си ... и така в редовното време не успяхме да се победиме ..1:1 ... но следваще продължение ... бяха дадени 5 минути ... и най лошото за теб дойде в 4 минута ... ти направи много лошо нарушение срещу мен - в груб ... беше отсъден пряк свободен удар и тогава нямаше прошка , нямаше милост ... прострелях вратата ти ... ударът ми беше неспасяем ... нямаше какво да направиш ... и така мрежата ти беше опъната за 2 път ... резултата вече беше в моя полза ... поведох с 2:1 ... и ... мача свърши ... ПОБЕДА ЗА МЕН!" - завършва емоционалното си признание Габриела Радославова, която провъзгласиха за "Секссимвол - блондинка" в края на месец март.

ЕКСКЛУЗИВНО!!! Невероятното отслабване на Ваня Червенкова вече е постижимо от всеки с уникалния й продукт – BEVARED! Вижте и кои звезди се вталиха с добавките! Поръчайте ТУК!