Нанси стана шеста по красота в света

Мис България Нанси Карабойчева вече е шеста в класирането на „Мис Свят“. Родната красавица продължава да очарова екипа на международното състезание и печели състезание след състезание, видя HotArena.net.

Носителката на титлата за най-красива българка на 2013 година все по-уверени печели челните места. А оптимистите дори й пожелават да спечели короната и на „Мис Свят“.

Още преди седмица Нанси зае седмото място, а към днешна дата е с още една позиция напред. В спортните състезания красавицата печели пета позиция в общото класиране води със 70 точки, колкото имат и мис Испания и Панама, пишат от kliuki.net.

Пред нашето момиче са само мис Индонезия, Украйна и Италия с по 100 точки, а първото място се заема от Мис Словакия със 120. Класацията обаче може всеки момент да се обърне, тъй като предстоят още кръгове.

Въпреки това нашето момиче продължава уверено напред и продължава да отвява безапелационно конкуренцията в предстоящите кръгове до финала. И както изглежда е на път да задмине и Жени Калканджиева по успех, а до момента се е изравнила с нея като шеста по красота в света.