Алисия с нова къща за милион (Певицата броила хиляди за дизайнерско обзавеждане)

25 Май 2023, 11:16


Фолкдивата Алисия е новодомка. Изпълнителката на „Имаме ли връзка“ е горд собственик на нова къща в краен район в София, за която се е изръсила около милион, разкриват приближени до звездата.

Избор


Открай време Алисия обитаваше апартамент в столицата, купен още по времето, когато бяха двойка с Валери Божинов. Явно обаче брюнетката е решила, че й е време за нещо по-голямо и луксозно и е решила да заложи на къща. Парцелът е голям, а самата постройка е ултрамодерна, твърдят запознати. По всяка вероятност още толкова пари, колкото е дала за къщата, ще пръсне и за обзавеждане, имайки предвид модната й страст. Алисия ще заложи на дизайнерско обзавеждане, но все още се чудела дали сама да избира мебели, или да се довери на интериорен дизайнер, писа "Телеграф".


Любов


Не е ясно дали певицата ще живее там само със сина си Валери-младши или вече има и нов мъж до себе си. Последната връзка на изпълнителката бе с бизнесмена Мони Филипов. След няколко години заедно двойката се раздели преди година. Оттогава Алисия не е показвала нова любов до себе си, но запознати твърдят, че отново се носи на крилете на любовта, като този път избраникът й не е българин.




Коментари
Подреди по
 Добави коментар 
Име*
Съобщение*
Капча*
Вакарелска златотърсачка
преди седмица
-1
Типичен миндил завинаги
Напиши отговор
 Добави коментар 
Име*
Съобщение*
Капча*
амиии
преди седмица
0
Че то, един тристаен на груб строеж в София вече е минимум 200 000 лв. Една къща ли няма да е милион?
Напиши отговор
 Добави коментар 
Име*
Съобщение*
Капча*
ахахаха
преди седмица
-3
сигурно е у Вакарел с придатък магазин за салам! Да и е носталгично1
Напиши отговор
 Добави коментар 
Име*
Съобщение*
Капча*
въпрос за 100 000лв!
преди седмица
0
а колко данъци е платила?
Напиши отговор
 Добави коментар 
Име*
Съобщение*
Капча*
Aaaa
преди седмица
-2
С креслото от ИКЕА … мега дизайнерско и ЛУКС … лол
Напиши отговор
 Добави коментар 
Име*
Съобщение*
Капча*
Алисия
преди седмица
-2
Версаче е!!


HOTARENA.NET ВЪВ FACEBOOK
HOTARENA.NET ВЪВ GOOGLE+
Google+
© 2010 - 2023. HotArena | Всички права запазени