Българската сапунена актриса Гюлсим Али прави фурор в Азия. Русенката, която е на върха на актьорската си кариера в Турция и събира милиони почитатели на сериалите пред малкия екран, временно смени професионалното си поприще. Гюлсим се трансформира от актриса в рекламно лице на световноизвестна марка за традиционни женски дрехи. Актрисата заснема зашеметяващи кадри в Пакистан и Турция, на които е пременена със сари (традиционна рокля, която се носи в Индия, Бангладеш, Непал, Шри Ланка и района).
„От дълго време исках да споделя колко много се развълнувах от този проект. В резултат на нашето сътрудничество с Пакистан аз съм тук като рекламно лице. Хареса ми възможността да се срещна и да работя с един от най-ценните актьори в Пакистан в този специален проект, за мен беше чест да работя с вас. Време е да бъдете едновременно силни, красиви и стилни\", заяви емоционално Гюлсим, която обещава един ден отново да се върне в азиатската държава.
Русенката допълва, че е изключително горда и щастлива, че получава покана за участие. Али добавя още, че по време на снимките създава много нови приятелства, които ще останат завинаги в нейното сърце. Актрисата става все по-разпознаваема в Пакистан, тъй като там в момента се излъчва сериал с нейно участие.
Нашенката е част от историческата драматична поредица „Ертугруп“, разказваща за османски бей, живял през ХIII век. B лентата Гюлсим играе Аслихан Хатун - най-младата дъщеря на Чандър бей.
25-годишната зеленоока девойка играе в сериала „Планината на сърцата\", който в момента е номер 1 в класацията по гледаемост в южната ни съседка. Именно тази продукция й носи световна слава и милиони последователи в социалните мрежи.
Родена е на 18 февруари 1995 г. в семейството на български турци, които живеят в дунавската ни столица. „Липсват ми приятелите в България“, споделя Гюлсим, която отдавна не се е прибирала в родния си град. Причината е, че е затрупана с ангажименти на снимачните площадки и трудно може да отдели време за личния си живот, пише „България Днес“.
разбира се
преди 3 години
В другите държави имат школи и държат на професионализма. Тук в България всичко е въпрос на връзки. Безкрайна некадъност.
Коментирай