Голямата любов на Ахмед Доган с годежен пръстен от нов мъж (Снимки)

07 Септември 2023, 14:00


Бившата манекенка  Алтен  Алиева, известна като голямата любов на Ахмед Доган, има нов мъж в живота си, пише „Ретро“.

 

Красавицата и почетният председател на ДПС бяха заедно в продължение на 10 години, а романът им приключи през 2015 година. Докато бе жената до Сокола, синеоката хубавица живееше с него в Боянските сараи и дори се грижиш за децата му от предходните му бракове.

 

След раздялата с политика Алтен се скри от медийното пространство и правеше всичко възможно, за да опази личния си живот далеч от светлините на прожекторите и хорското любопитство. От известно време насам обаче бившата моделка, която по настоящем е брокер на луксозни недвижими имоти, е щастливо обвързана със столичен бизнесмен. Двамата с Константин редовно се появяват по светски събития заедно, но пазят дискретност, когато са на публични места. Алтен вече е  запознала половинката си с роднините си, а наскоро той е бил гост на партито по случай рождения ден на нейната майка.  Връзката им е на повече от две години, а в началото на това лято се плавали заедно с яхта край гръцките острови. Те са близки семейни приятели с бившия министър на транспорта Николай Събев и младата му половинка Донка и често четиримата си правят романтични екскурзии заедно.

 

От известно време насам на ръката на изящната Алтен блести и невероятен пръстен със син диамант, който по всяка вероятност е годежен. Възможно е скоро бившата манекенка най-накрая да мине под венчило. Макар и да живя 10 години с Ахмед Доган, красавицата така и не се видя като булка.




Коментари
Подреди по
 Добави коментар 
Име*
Съобщение*
Капча*
Ани
преди 2 седмици
-3
Толкова години си загуби с дъртия пергиш да му дундурка дъщерята, но все пак накрая се усети и се махна.
Напиши отговор
 Добави коментар 
Име*
Съобщение*
Капча*
джейсън
преди седмица
-1
а дали е успяла да го окраде поне?


HOTARENA.NET ВЪВ FACEBOOK
HOTARENA.NET ВЪВ GOOGLE+
Google+
© 2010 - 2023. HotArena | Всички права запазени