Пиленцата от Монако посрещнаха в Кан Нора Недкова

https://hotarena.net/az-jenata/pilencata-ot-monako-posreshtnaha-v-kan-nora-nedkova HotArena.net
Пиленцата от Монако  посрещнаха в Кан  Нора Недкова

След като свали куртката в „Хелс Китчън”, Нора Недкова отпраши за Лазурния бряг. Бронзовата медалистка на кулинарния формат ще бори стреса от последните 3 месеца с филми и разходки по червените килими.

„Имах нужда да се отърся от напрежението, които натрупах в предаването на шеф Виктор Ангелов. Най-подходящото място за това е фестивалът в Кан. След няколко дни в компанията на най-големите световни кинозвезди ще се чувствам като преродена”, сподели пред „Уикенд” култовата плеймейтка. И допълни, че на Френската ривиера е била посрещната от Пиленцата от Монако.

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.