Деси Цонева загубила девствеността си на 16 за чифт ботуши

https://hotarena.net/laifstail/desi-coneva-zagubila-devstvenostta-si-na-16-za-chift-botushi HotArena.net
Деси Цонева загубила  девствеността си на 16 за чифт  ботуши

Деси Цонева изгубила девствеността си на 16 години, след игра на сантасе. С тогавашното й гадже се впуснали в популярната игра на карти и от дума на дума стигнали до облога.

Деси поискала определен чифт ботуши, който си била харесала, ако гаджето й загуби. Момчето пък пожелало, ако победи в играта на сантасе, Деси да се съгласи връзката им да премине на следващ етап, а именно да правят секс. И тя казала „да”.

След оспорваната битка, в която заложили ботуши срещу секс, победил младежът. Деси не била разочарована. Напротив, изпълнила договорката. „И ботуши имаше”, споделяла е тя с усмивка.

Отскоро зрителите на Би Ти Ви я гледат в отбор с майка й Мариана в новото кулинарно състезание „Моята кухня е номер 1”. Деси посреща отзивите от представянето си някъде на Карибите, където е на семейна ваканция с мъжа си – издателят Явор Стефанов, дъщеря им Бианка-Димана и синът на Деси от брака й с Янчо Таков – Янчо. Почивката на Деси беше помрачена не от хейтърски коментари, а от слънчеви петна. „Хора, вече съм нетолерантна към слънце и плажове. Излизат ми слънчеви петна, включително на задника ми излезе слънчево петно. Лоша работа!”, оплака се Деси в инстаграм.

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.