Футболен национал глези гаджето на яхта в Ибиса (Снимки)

https://hotarena.net/laifstail/futbolen-nacional-glezi-gadzheto-na-yahta-v-ibisa-snimki HotArena.net
Футболен национал глези гаджето на яхта в Ибиса (Снимки)

Футболният национал Християн Петров разпуска сред лукс след края на сезона.

 

Защитникът на нидерландския „Хееренвен“ се глези с гаджето си Мелина Любимирова на испанския остров Ибиса. Двамата разпускат като истински баровци. Християн и красивата му половинка обикалят около острова с тузарска яхта, на която разпускат с коктейли в ръка. Петров има малко време, преди да започне подготовка за новия сезон, и се възползва максимално от него. Той премина от ЦСКА в „Хееренвен“ в началото на годината и имаше сериозни трудности в началото. Постепенно българинът се утвърди в състава и в последните мачове бе неизменен титуляр. Той и Мелина са заедно от една година, но дълго време не афишираха връзката си. Те се разкриха около новогодишните празници, които изкараха в Дубай.

Приятелката на футболиста бе сред обещаващите тенис таланти на България преди години. След училище тя е приета с пълна спортна стипендия в | университет в американския щат Мичиган. Там Мелина учи, тренира и стига на крачка от участие в националния шампионат на САЩ по тенис. С отбора на университета стигат до пето място в американската ранглиста. Мелина изкарва четири години зад океана, но носталгията я връща в България. Любомирова е типичен пример за спортна натура - освен тенис е тренирала още художествена гимнастика, конна езда, волейбол и фигурно пързаляне, а през зимата редовно кара ски. След завръщането си у нас тя решава да започне работа като тенис треньор. Занимава се както с деца, така и с възрастни.

Именно покрай спорта тя се запознава с Християн Петров, който вече записа няколко мача за националния отбор по футбол.

2 Коментара

🗒 + 1.465104 BTC.GET - https://graph.org/Payout-from-Blockchaincom-06-26?hs=7cc81f7a432221d4b4b2ad29428a773b& 🗒

преди 1 месец

jf2ijb

Коментирай

☃️💥Beщицaтa💥☃️ ♻️Ypcyлa♻️ 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

преди 1 месец

☞❤️☘️☀️Днec 5.7.2025 ниe xpиcтияните-нeмилициoнepи почитaмe cвeти cвeщeнoмъчeниk Eвceвий☀️☘️❤️:➤ da.gd/toeFci 🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶 ☞⛏️⚡♦️☢️❌.¸¸¸.††††††¸.¤*¨¨*¤.¸¸¸.Гocпoд дa УБИЕ 3MИЯTA-CATAНA Циган-Бокy-Бългaроубиецa и CEMET0 МY, и P0ДAТA МY до ДЕВЕТ0 К0ЛЯН0. ¸¸¸…††††††…¸¸¸.¤*¨¨*¤… ¸¸¸…ТPИЖДИ AНAТЕМА… ¸¸¸.††††††…ПP0KЛEТ ДA БЪДE¸¸¸.¤*¨¨*¤...¸¸¸…✞Амин✞ ...¸¸¸...¤*¨*¤...¸¸¸ ☢️♦️⚡⛏️¸¸¸.††††††…ПP0KЛEТ ДA БЪДE¸¸¸.¤*¨¨*¤...¸¸¸…✞Амин✞...¸¸¸...¤*¨*¤...¸¸¸.☢️♦️⚡⛏️ ¸¸¸.††††††… ПP0KЛEТ ДA БЪДE¸¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸¸...¸¸¸…✞Амин✞...¸¸¸...¤*¨*¤...¸¸¸.☢️♦️⚡⛏️¸¸¸…††††††…¸¸¸.¤*¨¨*¤… ¸¸¸…❌☢️♦️⚡⛏️ 🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷 ☞❤️☘️☀️✅Иcтинckият Пeтpoвдeн щe e нa 12-ти Юли 2025, тoгaвa щe пoчeтeм «+++ Cвeтитe пъpвoвъpxoвни, cлaвни и пpexвaлни aпocтoли Пeтъp и Пaвeл»✅☀️☘️❤️:➤ e.vg/ezktHgDyz

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.