Лили Иванова позлати любимия си мъж

https://hotarena.net/laifstail/lili-ivanova-pozlati-lyubimiya-si-mazh HotArena.net
Лили Иванова позлати любимия си мъж

Личният асистент на примата на българската естрада Лили Иванова – Николай Недеков – се радва на живот, за който мнозина могат само да мечтаят.

От години в музикалните среди се говори, че певицата е изключително внимателна с финансите си и не обича да харчи излишни пари, особено когато става дума за служители и хонорари. За един човек обаче това правило категорично не важи. Това е мъжът, който управлява живота ѝ от сутрин до вечер.

Според близки до изпълнителката, която за втори път покори парижката зала „Олимпия“, именно Николай Недеков е човекът, без когото ежедневието ѝ не би могло да функционира нормално. Вече повече от десетилетие той е до нея буквално денонощно и се грижи не само за професионалните ѝ ангажименти, но и за цялото ѝ ежедневие.

Хора от екипа на певицата разказват, че ролята му отдавна е надхвърлила тази на обикновен асистент. Недеков организира графика на звездата до последния детайл. Той следи за часовете на репетиции, участия, интервюта, медицински прегледи и процедури, урежда пътуванията, контактува с организатори, музиканти и продуценти и координира целия екип около Лили Иванова. Контролира комуникацията ѝ с външния свят.

Освен това се грижи за домакинството, пазаруването, храната, лекарствата и всички нейни ежедневни нужди.

„Ники знае всичко за Лили – кога трябва да яде, какво може да яде, кога трябва да почива, какви витамини приема и какви процедури има. Той буквално движи живота ѝ“, разказват хора от обкръжението на примата.

По думите им тя му има пълно доверие и рядко взема решения, без да чуе неговото мнение.

Самата Лили Иванова никога не е крила колко важен е той за нея. След концерта си в легендарната зала „Олимпия“ певицата отправи специални думи на благодарност към своя асистент, които силно впечатлиха почитателите ѝ.

„Скъпи Ники Недеков, благодаря ти за перфектната организация на концерта ми в зала „Олимпия“, Париж, за уважението, отношението и всеотдайността ти към мен и нашия екип през изминалите 12 години! Здраве, щастие и още много, много успехи!“, написа звездата.

Хора от музикалните среди твърдят, че заради огромната му отдаденост Лили Иванова му плаща повече от щедро. Според слуховете заплатата на Недеков е „безбожно висока“ за българските стандарти и многократно надвишава възнагражденията на останалите хора в екипа ѝ.

Причината била, че Лили разчита на него за абсолютно всичко и отлично съзнава колко зависима е от него, както и колко трудно би намерила друг толкова коректен човек, на когото да има подобно доверие.

Според хора от обкръжението на певицата Недеков почти няма личен живот. Телефонът му звъни непрекъснато. Той е на разположение 24 часа в денонощието и буквално живее според графика на Лили.

„Почивните дни за него са истинска рядкост, а работата му често продължава до късно през нощта“, разказват запознати.

Въпреки непрестанната ангажираност обаче личният асистент на звездата се радва на повече от комфортен живот. Недеков живее в столичния квартал „Банишора“, в близост до Тролейното депо. Макар жилището му да се намира в панелен блок, хора, посещавали дома му, разказват, че апартаментът е обзаведен с изключителен лукс.

Скъпи мебели, дизайнерски интериор, модерна техника и внимателно подбрани детайли превръщат жилището в истински бутиков дом. Ники си пада по маркови дрехи, скъпи ресторанти и висок стандарт на живот.

„Работи много, но и печели много“, коментират хора от музикалните среди.

„Ако Ники го няма дори за ден, настъпва пълен хаос“, твърдят хора от екипа на Лили Иванова. Именно затова тя не жали средства за човека, който вече повече от 12 години стои неотлъчно до нея.

17 Коментара

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

Исусе Христе татко мой опази ме от това нечестиво проклятие надежда дойчева с грознио и увиснал вещеричарски нос. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Мангалката дойчева

преди 2 седмици

!!! nadezhda doycheva !!! Използвайте гугъл. Отиди на изображения. Фейскенефбук (фейсбук). СНИМКА. Ето я Гнусната Мангалка и Чистокръвна Циганка надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос(вещеричарски нос). Откъде го вадиш това самочувствие.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

""Иззети са мобилни устройства и са свалени близо 3000 материала, представляващи детска експлоатация - снимки, видео, файлове""; Че тръсиме устройството(талибанфон), че все пак е веществено доказателство. Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА надеждо дойчева с Грознио и Увиснал Нос е от фракцията "лофци на педофили". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

До Днес Бг. Мммооддераторчето, че един ден Гнусните и Чистокръвни МАНГАЛИ надежда дойчева и илиян тупалка от гнусната чалга с Грозните и Увиснали Носове(типично циганска черта) мое да станат и народни представители. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

До Днес Бг. Мммооддераторчето, че един ден Гнусните и Чистокръвни МАНГАЛИ надежда дойчева и илиян тупалка от гнусната чалга с Грозните и Увиснали Носове(типично циганска черта) мое да станат и народни представители. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

До Днес Бг. Мммооддераторчето, че един ден Гнусните и Чистокръвни МАНГАЛИ надежда дойчева и илиян тупалка от гнусната чалга с Грозните и Увиснали Носове(типично циганска черта) мое да станат и народни представители. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

До Днес Бг. Мммооддераторчето, че един ден Гнусните и Чистокръвни МАНГАЛИ надежда дойчева и илиян тупалка от гнусната чалга с Грозните и Увиснали Носове(типично циганска черта) мое да станат и народни представители. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

До Днес Бг. Мммооддераторчето, че един ден Гнусните и Чистокръвни МАНГАЛИ надежда дойчева и илиян тупалка от гнусната чалга с Грозните и Увиснали Носове(типично циганска черта) мое да станат и народни представители. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

До Днес Бг. Мммооддераторчето, че един ден Гнусните и Чистокръвни МАНГАЛИ надежда дойчева и илиян тупалка от гнусната чалга с Грозните и Увиснали Носове(типично циганска черта) мое да станат и народни представители. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

До Днес Бг. Мммооддераторчето, че един ден Гнусните и Чистокръвни МАНГАЛИ надежда дойчева и илиян тупалка от гнусната чалга с Грозните и Увиснали Носове(типично циганска черта) мое да станат и народни представители. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

До Днес Бг. Мммооддераторчето, че един ден Гнусните и Чистокръвни МАНГАЛИ надежда дойчева и илиян тупалка от гнусната чалга с Грозните и Увиснали Носове(типично циганска черта) мое да станат и народни представители. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

До Днес Бг. Мммооддераторчето, че един ден Гнусните и Чистокръвни МАНГАЛИ надежда дойчева и илиян тупалка от гнусната чалга с Грозните и Увиснали Носове(типично циганска черта) мое да станат и народни представители. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

До Днес Бг. Мммооддераторчето, че един ден Гнусните и Чистокръвни МАНГАЛИ надежда дойчева и илиян тупалка от гнусната чалга с Грозните и Увиснали Носове(типично циганска черта) мое да станат и народни представители. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

До Днес Бг. Мммооддераторчето, че един ден Гнусните и Чистокръвни МАНГАЛИ надежда дойчева и илиян тупалка от гнусната чалга с Грозните и Увиснали Носове(типично циганска черта) мое да станат и народни представители. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

До Днес Бг. Мммооддераторчето, че един ден Гнусните и Чистокръвни МАНГАЛИ надежда дойчева и илиян тупалка от гнусната чалга с Грозните и Увиснали Носове(типично циганска черта) мое да станат и народни представители. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

До Днес Бг. Мммооддераторчето, че един ден Гнусните и Чистокръвни МАНГАЛИ надежда дойчева и илиян тупалка от гнусната чалга с Грозните и Увиснали Носове(типично циганска черта) мое да станат и народни представители. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

17.05.1976г.

преди 2 седмици

До Днес Бг. Мммооддераторчето, че един ден Гнусните и Чистокръвни МАНГАЛИ надежда дойчева и илиян тупалка от гнусната чалга с Грозните и Увиснали Носове(типично циганска черта) мое да станат и народни представители. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.