Откъде този ЛУКС? 10 000 евро даде Никол Станкулова за чанта (ВИЖ)

https://hotarena.net/laifstail/otkade-tozi-luks-10-000-evro-dade-nikol-stankulova-za-chanta-vizh HotArena.net
Откъде този ЛУКС? 10 000 евро даде Никол Станкулова за чанта (ВИЖ)

Никол Станкулова отново прикова вниманието, този път не с прогнозата за времето, а с впечатляващ моден аксесоар, който няма как да остане незабелязан. Красавицата се появи с елегантна бяла чанта на Chanel, чиято цена удря около 10 000 евро – сума, която сама по себе си говори достатъчно, пипе Intrigi.bg.

Моделът е от най-желаните в последните сезони – изработен от характерната „caviar“ кожа, устойчива на износване и запазваща безупречната си форма. Класическата капитонирана текстура е допълнена от златисти елементи и верижка с кожена вплетка, което позволява носене както на рамо, така и crossbody. Въпреки компактния си размер, чантата съчетава стил и практичност – комбинация, която я прави истински хит сред модните ценители.

Любопитното обаче не е само в самия аксесоар, а в това кой стои зад придобивката. Според запознати, луксозният подарък е дело на половинката ѝ – Теодор Минев, който не за първи път демонстрира щедрост към нежната си половинка, пише "Уикенд".

В светските среди не крият, че Никол Станкулова често нарича любимия си „съкровище“ – и явно има защо. Колежки на звездата дори не се опитват да прикрият леката доза завист, коментирайки, че подобен жест трудно може да бъде обяснен само с телевизионна заплата.

 

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.