Стоичков прибира 1 милион евро от шоу

https://hotarena.net/lubopitno/stoichkov-pribira-1-milion-evro-ot-shou HotArena.net
Стоичков прибира 1 милион евро от шоу

Христо Стоичков става шоумен. Легендарният футболист ще прави уникалан по рода си спектакъл, в който ще разкрие как иска да запомни изминалите 60 години от живота си.

През февруари той отпразнува 60-ия си рожден ден, а въпросното шоу е планирано за 8 октомври – точно 10 години след като събра световния футболен елит в София за своя бенефисен мач. Мястото, на което ще се състои спектакълът, е софийската зала „Арена 8888“, която е най-голямата в страната ни.

Това ще бъде първи по рода си в България мултимедиен спектакъл. Той е специално създаден за 60-ата годишнина на Камата, като обединява спорт, сценично изкуство, музика, технологии и токшоу. Стоичков ще разказва с него собствената си история. Тя ще бъде пресъздадена на 6 сцени, всяка със собствен визуален свят и атмосфера – от ранните години на футболиста на лекоатлетическата писта в Пловдив и първите му стъпки в спорта, през върха на световния футбол, до важните решения и победи и ролята му днес като вдъхновяваща фигура и ментор. Засега не е съобщено кога билетите за шоуто ще бъдат пуснати в продажба, нито какви ще бъдат цените им. Според запознати обаче, чистата печалба от спектакъла ще е близо 1 милион евро, тъй като проекта е привлякъл доста спонсори 

 

 

19 Коментара

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Вчера у предаването "на фокус'' по нова ти ви с водеща свинкята лора крумова. Некаква. "Аз съм наполовин американка и наполовин сирийка, но приличам повече на американка". Чистокръвната Мангалка надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос прилича повече на "българка". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Аз съм Джоревец. Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Тоя баща ми е циганин. Приличам повече на "циганин". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

""Иззети са мобилни устройства и са свалени близо 3000 материала, представляващи детска експлоатация - снимки, видео, файлове""; Че тръсиме устройството,че все пак е веществено доказателство. Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА надеждо дойчева с Грознио и Увиснал Нос е от фракцията "лофци на педофили". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Вчера гледах "швабите" на световното по футбол, но трима или четирима от титулярите беха гнусни ч..е..р..н..и..л..к..и. Накъде се е запътила, че тая "новата европа". Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Вчера гледах "швабите" на световното по футбол, но трима или четирима от титулярите беха гнусни ч..е..р..н..и..л..к..и. Накъде се е запътила, че тая "новата европа". Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Вчера гледах "швабите" на световното по футбол, но трима или четирима от титулярите беха гнусни ч..е..р..н..и..л..к..и. Накъде се е запътила, че тая "новата европа". Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Вчера гледах "швабите" на световното по футбол, но трима или четирима от титулярите беха гнусни ч..е..р..н..и..л..к..и. Накъде се е запътила, че тая "новата европа". Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Вчера гледах "швабите" на световното по футбол, но трима или четирима от титулярите беха гнусни ч..е..р..н..и..л..к..и. Накъде се е запътила, че тая "новата европа". Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Вчера гледах "швабите" на световното по футбол, но трима или четирима от титулярите беха гнусни ч..е..р..н..и..л..к..и. Накъде се е запътила, че тая "новата европа". Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Вчера гледах "швабите" на световното по футбол, но трима или четирима от титулярите беха гнусни ч..е..р..н..и..л..к..и. Накъде се е запътила, че тая "новата европа". Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Вчера гледах "швабите" на световното по футбол, но трима или четирима от титулярите беха гнусни ч..е..р..н..и..л..к..и. Накъде се е запътила, че тая "новата европа". Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Вчера гледах "швабите" на световното по футбол, но трима или четирима от титулярите беха гнусни ч..е..р..н..и..л..к..и. Накъде се е запътила, че тая "новата европа". Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Вчера гледах "швабите" на световното по футбол, но трима или четирима от титулярите беха гнусни ч..е..р..н..и..л..к..и. Накъде се е запътила, че тая "новата европа". Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Вчера гледах "швабите" на световното по футбол, но трима или четирима от титулярите беха гнусни ч..е..р..н..и..л..к..и. Накъде се е запътила, че тая "новата европа". Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Вчера гледах "швабите" на световното по футбол, но трима или четирима от титулярите беха гнусни ч..е..р..н..и..л..к..и. Накъде се е запътила, че тая "новата европа". Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Вчера гледах "швабите" на световното по футбол, но трима или четирима от титулярите беха гнусни ч..е..р..н..и..л..к..и. Накъде се е запътила, че тая "новата европа". Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

17.05.1976г.

преди 1 седмица

Вчера гледах "швабите" на световното по футбол, но трима или четирима от титулярите беха гнусни ч..е..р..н..и..л..к..и. Накъде се е запътила, че тая "новата европа". Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

До msbrico(надежда дойчева). Като се досетим за твойта култова снимка от сайто Новини Бг от 2015г. направо се побърквам. През 2025г. култовата снимка за малко щеше да направи точно 10 години. НА КУЛТОВАТА СНИМКА БЕШЕ МНОГО ГРОЗНА МАНГАЛКА(Мангалка със Зло Изражение) С ГРОЗЕН И УВИСНАЛ НОС. Култовата снимка още ми е у талибанфон(смартфон). Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov". Отлево съм на профилната снимка. Имам и други снимки (имам една снимка на моята любима Мангалката надежда дойчева). Считам се за Г... ъ... з... а... р с главна буква. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.