Богатите също падат: Мая Илиева с пируети по леда
Вдовицата на Георги Илиев — Мая прави уникални пируети в заснеженото време. Преди няколко дни бизнесдамата влезе, без да иска, в главната роля на сериала „Богатите също падат”, дочу HotArena.
Брюнетката явно не се чувства особено стабилно върху лед, но въпреки това не се отказва от високите токчета. Докато се придвижваше по снега и леда из софийските улици, тя се пързаляше здравата, пише \"България днес\"
Само благодарение на надеждната си охрана, вдовицата на Главния не си навлече по-сериозна травма. Якият мъжага, който я придружаваше, охотно й служеше за опора, докато тя се опитваше да стигне до НДК.
Причината за зимните пируети на Мая е фактът, че около салона й до НДК се строи метро. И на бизнес дамата й се налага да паркира по-настрани лъскавия си майбах, изминавайки останалото разстояние пеша.
Georgi
преди 8 години
da vi pikaia Na ,,novinata,,
Коментирай