Старозагорската Дебора най-после откри любовта. 3 години след инцидента девойката изглежда повече от щастлива, пише България Днес. Двойката се радва на простичките неща и този уикенд решава да отиде за риба.
На свечеряване малдежите си лягат в палатка само за да се събудят гушнати на сутринта. Самата Дебора споделя снимка от милия момент.
Феновете вече гадят дали пък този акцент от кадъра не е ясен знак, че двамата са в очакване на дете?!