Столичният общински съвет прие победителката в Евровизия Дара да бъде удостоена със званието „Почетен гражданин на София". Предложението за това дойде от председателя на СОС Цветомир Петров.
Той подчертава че победата на Дара е огромен шанс за София да бъде домакин на "ЕВРОВИЗИЯ 2027" , което съвпада и с 20-годишнината от присъединяването на България в Европейския съюз, пише Телеграф.
Мари
преди 3 седмици
Малко в повече ми идва това-почетен гражданин на този и онзи град,общинска земя на село,червени килими,в президентството и т.н.Айде поспрете се малко.Аман от този нелеп конкурс Евровизия
Коментирай