Искра Радева: Аз съм работеща баба

https://hotarena.net/az-jenata/iskra-radeva-az-sam-raboteshta-baba HotArena.net
Искра Радева: Аз съм работеща баба

Популярната актриса Искра Радева признава, че е вечно ангажирана с професията си. Тя не била майка за пример, защото още 20 дни след раждането на дъщеря си водила новогодишна тв програма, но е благодарна на майка си, която поела всички грижи за дъщеря й.

"Сега съм баба на две внучета. Те са прекрасни деца. Но аз продължавам да менажирам "Искри и сезони" и съм все заета", казва актрисата, която продължава да играе въпреки 74-годишната си възраст, пише България Днес. 

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.