Жената на Гонзо се обезобрази с пластики! ФОТО

https://hotarena.net/az-jenata/jenata-na-gonzo-se-obezobrazi-s-plastiki-foto HotArena.net
Жената на Гонзо се обезобрази с пластики! ФОТО

Жената на Гонзо Мариета се обезобрази с пластики, видя HotArena.

 

Все още законната съпруга на Георги Иванов очевидно не може да преживее връзката му с Цеци Красимирова и избива комплексите си при пластичния хирург.

 

Последно Мариета бе забелязана на участие на Йордан Йончев-Гъмзата, където бе отишла да се забавлява с приятелки.

 

Сред красавиците жената на Гонзо рязко контрастираше.

 

Корекциите, които е направила по лицето си, не стоят естествено и естетично.

 

Едното й око е леко притворено – явно грешка на хирурга, а носът й прилича на този на княгиня Калина.

 

Напълнила е и джуките си с обилно количество силикон.

 

Според запознати Мариета се подлагала на толкова много пластики, защото искала да прилича повече на Цеци Красимирова. Гонзо имаше дълга извънбрачна връзка с моделката и макар че Мариета си затваряше очите, не й беше лесно.

 

Двамата с Иванов все още имат брак, но е по-скоро отворен и всеки си има свой живот.

4 Коментара

mnogo e grozna

преди 10 години

izka da e kato svetlana vasileva travestita i q imitira po grozotiq q dokarva daje

Коментирай

Мария

преди 10 години

БОРБА ЗА МИНУТА ВНИМАНИЕ ОТ СТРАНА НА ГОНЗО.ЦЯЛ ЖИВОТ В МЪКИ,ЗА ДА Е ЗАБЕЛЕЖИ И ЗАОБИЧА.....,НО ТАКА И НЕУСПЯ.

Коментирай

Да

преди 10 години

To oбeзoбpaзявaнeтo c плacтиĸи в Бългapия, oтдaвнa e нeщo нopмaлнo и чecтo cpeщaнo. Зaтoвa вcичĸи пoлзвaли ycлyгитe нa плacтичeн xиpypг cи пpиличaт. Cepийнo пpoизвoдcтвo нa тpaвecтити.

Коментирай

...

преди 10 години

Той Гонзо все по грозотии си пада, така че....

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.