Този път ще е момиче? Антония Петрова ражда още бебета - с Батинков имат цел

https://hotarena.net/az-jenata/tozi-pat-shte-e-momiche-antoniya-petrova-razhda-oshte-bebeta-s-batinkov-imat-cel HotArena.net
Този път ще е момиче? Антония Петрова ражда още бебета - с Батинков имат цел

Мис България 2009 Антония Петрова-Батинкова очаква още едно дете, като сподели радостната новина с ефектна фотосесия от морето, в която позира с подчертани форми и щастливо семейство, пише Телеграф.

Бившата миска сияе в компанията на съпруга си и децата им, облечени в тематични бански.

„Скоро ще сме петима. И всеки от нас носи светлина. Ивайло - опората и спокойствието. Момчетата - приключението и смеха. Аз - обичта, която ги свързва“, написа тя под една от публикациите. Лятото за Антония е повече от специално - пълно с любов и нов живот.

Блондинката засега не издава пола на третото си бебе, но вече вървят слухове, че ще е момиче. Двамата с Батинков си поставили цел да увеличават семейството, докато не се сдобият и с рожба от нежния пол. 

 

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.