Черната Златка надви в съда олигарсите Баневи

Николай и Евгения не успяха да заграбят земята на собствениците в къмпинг „Каваци”

https://hotarena.net/laifstail/chernata-zlatka-nadvi-v-sada-oligarsite-banevi HotArena.net
Черната Златка надви в съда олигарсите Баневи

Николай и Евгения не успяха да заграбят земята на собствениците в къмпинг „Каваци”

Черната Златка спечели нова битка, този път не под прожекторите на сцената, а в съдебна зала. Повече от годината бургаският модел и семейството й бяха подложени на юридически тормоз от олигарха Николай Банев и неговата съпруга Евгения.

Миналият април фирмата „Хелио-тур-С”, зад която стои позагубилата своя звезден блясък Банева, поиска от съда в Бургас да обяви за нищожно решението на Поземлената комисия в Созопол, която през 1999 г. връща малко парче земя на покойния вече пастрок на бургаската манекенка. През юни идентични претенции са отправени и към други наследници на земята до морския бряг.


Причина за силния натиск върху Златка и другите дребни собственици на земя на границата между къмпингите „Смокиня” и „Каваци” е, че приватизаторите Баневи отново са надушили далавера.

Преди година новобогаташите, които полежаха по арестите някой и друг месец, продадоха над 40 дка земя на Каваци за 2 млн. лева на фирма „Ел Би Джей Пропърти” на хотелиера Теодор Пастармаджиев. Зад нея обаче прозира сянката на някогашната империя ВИС, която от години има афинитет към Южното Черноморие, а сега е амбицирана да превърне „Каваци” в баровски къмпинг за отбрани гости. Именно тук Евгения и Николай виждат своя златен шанс да припечелят някой лев - чрез дълги съдебни дела да обезкървят дребните реститути, а след като придобият имотите им на безценица, да ги продадат скъпо на новите инвеститори.


Приватизаторите и техните юристи разчитат делата им да се паднат на „правилните” съдии, като за особено близка до жалващите се като политически репресирани парвенюта се счита съдия Венета Иванова. Кариерата на Иванова, която е бивш прокурор, тръгва стремглаво във възходяща посока, след като тя повдига обвинение на охранителния бос и заклет враг на Баневи Димитър Спасов - Митко Каратиста. Последва светкавичното обявяване на конкурс за съдия в Средец, който тя очаквано печели, след което се мести в Бургас.
Търсенето на правилни хора явно е печеливша стратегия за поокъсаните олигарси, след като през 2012 г. Окръжният съд в Добрич изненадващо отмени осъдителна присъда срещу Евгения Банева за това, че прекъснала електропровод, минаващ през курортния комплекс „Русалка“ - също приватизиран за жълти стотинки от пишман-бизнесмените и потънал в разруха.


Сега със свое решение Районният съд в Бургас отхвърля предявения иск на „Хелио Тур-С” срещу Златка Димитрова и нейната майка Маргарита Червенкова. За капак осъжда дружеството на Баневи да заплати и разноските за адвокати, направени от семейството на смуглата красавица. Помощ в съдебната сага на бургазлийката оказва нейната половинка - известният столичен адвокат Любомир Таков, чиято кантора защитава интересите на двете дами.


„Макар справедливостта да възтържествува, не смея да се зарадвам. През годините това семейство, което стои зад исковата молба срещу нас, стана синоним на злоупотреби, непочтеност и поквареност. Не мисля, че ще спрат дотук. Тези хора нямат уважение и скрупули пред нищо. Все пак вярвам в българската съдебна система и зная, че истината и правото са на наша страна“, коментира решението на съда Златка Димитрова.

 

 

9 Коментара

Бивш от МВР76

преди 46 минути

!!! Ина преди 1 час Но пък е красива! Да работят грозните! И защо и аспирина да напряга... Нали така, Светле?! !!! Пукни майка ти да ебем гадна и злобна . Я съм Грозен. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 45 минути

Ах надежда дойчева, надежда дойчева, кво нещо е сатанинското интернет пространство. Никога не го забравяй, че си Мангалка(Чистокръвна) с главна буква. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Мангалката дойчева

преди 42 минути

!!! nadezhda doycheva !!! Използвайте гугъл. Отиди на изображения. Фейскенефбук (фейсбук). СНИМКА. Ето я Гнусната Мангалка и Чистокръвна Циганка надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос(Типично Циганска Черта). Откъде го вадиш това самочувствие.

Коментирай

Мангалката дойчева

преди 42 минути

!!! nadezhda doycheva !!! Използвайте гугъл. Отиди на изображения. Фейскенефбук (фейсбук). СНИМКА. Ето я Гнусната Мангалка и Чистокръвна Циганка надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос(Типично Циганска Черта). Откъде го вадиш това самочувствие.

Коментирай

Мангалката дойчева

преди 40 минути

!!! nadezhda doycheva !!! Използвайте гугъл. Отиди на изображения. Фейскенефбук (фейсбук). СНИМКА. Ето я Гнусната Мангалка и Чистокръвна Циганка надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос(Типично Циганска Черта). Откъде го вадиш това самочувствие.

Коментирай

Мангалката дойчева

преди 40 минути

!!! nadezhda doycheva !!! Използвайте гугъл. Отиди на изображения. Фейскенефбук (фейсбук). СНИМКА. Ето я Гнусната Мангалка и Чистокръвна Циганка надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос(Типично Циганска Черта). Откъде го вадиш това самочувствие.

Коментирай

17.05.1976г.

преди 39 минути

У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov"(от тик ток можете да ме намерите) на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Писах преди време на Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА "nadezhda doycheva" с Грознио и Увиснал Нос(Типично Циганска Черта) она па си затри профило от сатанинската платформа тик ток. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Мангалката дойчева

преди 18 минути

!!! Но в цялата история изведнъж отново изскача Надежда Дойчева, за която в сайт се твърди, а и Господари на ефира са я показвали заедно с Полина Станчева – Хамид, че са изнасяли момичета за проститутки в Турция. Самата Надежда Дойчева рекетира от няколко години майката на Никола Константина Корчева и самия Никола за десетки хиляди евро. Тя го вкара в затвора, без да има нито един документ срещу него, защото имала големи връзки навсякъде. !!

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 минути

До "ина". Малко се успокоявам, като се досетим за тоя Грознио и Плешив Мангал нурге или норге от Спортал Бг с феноменалната физика. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.