Гаджето на Блатечки го угои (СНИМКИ)

https://hotarena.net/lubopitno/gadzheto-na-blatechki-go-ugoi-snimki HotArena.net
Гаджето на Блатечки го угои (СНИМКИ)

Асен Блатечки не крие, че е щастлив до актуалната дама на сърцето му - банкерката Елеонора Янакиева. При всяка възможност той говори с възхищение за нея. Освен че е пленен от чара й, артистът не пропуска да похвали и кулинарните й умения, които явно са го впечатлили сериозно.

 

Очевидно заради вкусните й гозби в последните 2 години Асен доста се е ошишкал. Мачото качи над 10 килограма, които не може да смъкне. Тъкмо свали някое килце, но заради кулинарните умения на Елеонора бързо ги връщал. Елеонора готвела почти непрекъснато, като специалитетите й са предимно от испанската и френската кухня.

Блатечки неведнъж е споделял, че се приятелката му са намерили общ език не само като партньори, но и като родители. Елеонора също има син и дъщеря. Наследниците им бързо са се сприятелили и сега са неразделни. „Синовете ни на секундата се сработиха. Те са страшна любов и наистина са много смешни, непрекъснато ни забавляват”, разказва Асен.

Близките на двойката отбелязват, че Елеонора е внесла спокойствие и уют в живота на популярния актьор. Тя спечелила сърцето му и с умението си да създава домашна атмосфера. Не е тайна, че Блатечки е почитател на вкусната храна. Той често оставал възхитен от специалитетите, които Янакиева му приготвяла, доказвайки твърдението, че любовта на мъжа наистина минава през стомаха.

18 Коментара

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Вчера у предаването "на фокус'' по нова ти ви с водеща свинкята лора крумова. Некаква. "Аз съм наполовин американка и наполовин сирийка, но приличам повече на американка". Чистокръвната Мааннгалка надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос прилича повече на "българка". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Вчера у предаването "на фокус'' по нова ти ви с водеща свинкята лора крумова. Некаква. "Аз съм наполовин американка и наполовин сирийка, но приличам повече на американка". Чистокръвната Мангалка надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос прилича повече на "българка". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Аз съм Джоревец. Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Тоя баща ми е циганин. Приличам повече на "циганин". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

Аз съм Джоревец. Майка Ми е Бяла Българка. Да ми е жива и здрава. Тоя баща ми е циганин. Приличам повече на "циганин". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

""Иззети са мобилни устройства и са свалени близо 3000 материала, представляващи детска експлоатация - снимки, видео, файлове""; Че тръсиме устройството,че все пак е веществено доказателство. Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА надеждо дойчева с Грознио и Увиснал Нос е от фракцията "лофци на педофили". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

""Иззети са мобилни устройства и са свалени близо 3000 материала, представляващи детска експлоатация - снимки, видео, файлове""; Че тръсиме устройството,че все пак е веществено доказателство. Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА надеждо дойчева с Грознио и Увиснал Нос е от фракцията "лофци на педофили". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

17.05.1976г.

преди 1 седмица

""Иззети са мобилни устройства и са свалени близо 3000 материала, представляващи детска експлоатация - снимки, видео, файлове""; Че тръсиме устройството,че все пак е веществено доказателство. Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА надеждо дойчева с Грознио и Увиснал Нос е от фракцията "лофци на педофили". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

До Днес Бг. Мммооддераторчето имам породен брат. Ако знаеш, ква Красива Племенница Имам. Красива, Бяла, Синеока със Светлокестенява Коса. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

До Днес Бг. Мммооддераторчето имам породен брат. Ако знаеш, ква Красива Племенница Имам. Красива, Бяла, Синеока със Светлокестенява Коса. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

До Днес Бг. Мммооддераторчето имам породен брат. Ако знаеш, ква Красива Племенница Имам. Красива, Бяла, Синеока със Светлокестенява Коса. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

До Днес Бг. Мммооддераторчето имам породен брат. Ако знаеш, ква Красива Племенница Имам. Красива, Бяла, Синеока със Светлокестенява Коса. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

До Днес Бг. Мммооддераторчето имам породен брат. Ако знаеш, ква Красива Племенница Имам. Красива, Бяла, Синеока със Светлокестенява Коса. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

До Днес Бг. Мммооддераторчето имам породен брат. Ако знаеш, ква Красива Племенница Имам. Красива, Бяла, Синеока със Светлокестенява Коса. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

До Днес Бг. Мммооддераторчето имам породен брат. Ако знаеш, ква Красива Племенница Имам. Красива, Бяла, Синеока със Светлокестенява Коса. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

До Днес Бг. Мммооддераторчето имам породен брат. Ако знаеш, ква Красива Племенница Имам. Красива, Бяла, Синеока със Светлокестенява Коса. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

До Днес Бг. Мммооддераторчето имам породен брат. Ако знаеш, ква Красива Племенница Имам. Красива, Бяла, Синеока със Светлокестенява Коса. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

17.05.1976г.

преди 1 седмица

До Днес Бг. Мммооддераторчето имам породен брат. Ако знаеш, ква Красива Племенница Имам. Красива, Бяла, Синеока със Светлокестенява Коса. Да Бъде Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 1 седмица

У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov". Отлево съм на профилната снимка. Имам и други снимки (имам една снимка на моята любима Мангалката надежда дойчева). Считам се за Г... ъ... з... а... р с главна буква. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.