Певицата Маги Джанаварова призна, че се е сблъскала с тежка следродилна депресия след появата на дъщеря си. "Пет дни след раждането изпаднах в ужасно състояние", обяснява певицата, пише Супер магазин.
"Пет дни не излязох от вкъщи. Тотално ме смаза", споделя тя. Най-голямата й опора в трудния период бил партньорът й. "Той беше човекът, който ме спаси. Винаги ще съм му благодарна за начина, по който беше до мен", категорична е Маги.
123
преди 1 седмица
абе я стига сте се лигавили-едно време нямаше следродилна *психоза*.Всички изтрещяхте-когато родих имах двама онкоболни на легло. И на 20-ден по неволя почнах почасово работа. Аман от превземки и лигли. Тресе ги малкото мозък и липса на адекватност.
Коментирай