Мария Бакалова се върна ТАЙНО в България

https://hotarena.net/laifstail/mariya-bakalova-se-varna-tayno-v-balgariya HotArena.net
Мария Бакалова се върна ТАЙНО в България

Родната холивудска гордост тръгна по процедури по време на краткия си престой у нас

Най-популярната българска актриса Мария Бакалова се завърна у нас, разбра "България Днес".

Холивудската знаменитост се прибира в родината за няколко дни. Мария е в София и вече е била забелязана от случайни минувачи.

Самата Бакалова се издаде, че е у нас, като пусна снимка от клиника за разкрасителни процедури. Мария редовно я посещава при всяко свое прибиране.

Бакалова се показа от клиниката в София

Бакалова използва възможността да се завърне в родината, тъй като доскоро бе в Париж. Във френската столица родната знаменитост бе специален гост на Седмицата на модата.

Именно идването й в Европа от САЩ кара Бакалова да намине и да се види с роднините си, с които така или иначе срещите са все по-голяма рядкост. Обичайно звездата от "Борат 2" и "Стажантът" прекарва по няколко седмици в България точно в началото на февруари.

Родната гордост вече все по-рядко има време да се прибира в родината

Преди Бакалова се връщаше най-вече заради гаджето си - сина на Мария Гроздева - Валери. Двамата обаче се разделиха. А сега според медиите в САЩ първата нашенка, номинирана за "Оскар", има връзка с мениджъра на Бритни Спиърс - Кейд Хъдсън.

В същото време първият продуцентски проект на блондинката - "Триумф", е българското заглавие в балканския конкурс на "София филм фест". Номинацията идва след успеха на филма, режисиран от Кристина Грозева и Петър Вълчанов, на кинофестивал в Торонто. Според класацията на "Ролинг Стоун" за филмовия фестивал в канадския град през 2024 г. "Триумф" е в топ 10 на най-добрите филми, които трябва да бъдат гледани. Самата Бакалова освен продуцент има главна роля в лентата, която разказва за големите загадки на миналия век - дупката в Царичина.

1 Коментара

хахаха

преди 3 часа

Два филма на кръст с незначителни роли,за едната от които просто не ми се коментира,и хоп знаменитост.Влезла и излезла тайно с нахлупена шапка,та никой да не я забележи,защото виждате ли ако я ,ще хукне тълпата автографи да и иска и да се снима с нея.Айде мола,мола.......сакън.

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.