Поп певецът Миро взе 10 дни ваканция и отиде с любимата си Ели на гръцкото море, пише България Днес.
"Предпочитам спокойни места, където още няма хора и почти целият плаж е свободен. Починах си и заредих", обяснява Миро, който вече се е върнал и се е установил в столицата.

Анонимен
преди 5 дни
Миро изглеждаше доста добре преди да се превърне в приматоподобен с тази грозна брада. Отвратителни са всички мъже които вземат пример и подражават на талибаните, какашниците от Ботунец и всякакви престъпни елементи.
Коментирай