Убиец, лежал 16 години в затвора, е новият мъж на Елен Колева

https://hotarena.net/laifstail/ubiec-lezhal-16-godini-v-zatvora-e-noviyat-mazh-na-elen-koleva HotArena.net
Убиец, лежал 16  години в затвора,  е новият мъж на  Елен Колева

Новият любовник на Елен Колева се оказа бивш затворник, излежал 16-годишна присъда за убийство на човек! Популярната актриса е лудо влюбена в скандалния Сунай Ремзи, който не крие престъпното си минало, но се кълне, че днес е напълно нов човек, изтърпял наказанието си, взел си поука и поел по „напълно светъл път” в живота си.

 

От няколко седмици Елен Колева сияе с новия си партньор. Популярната актриса, нашумяла не толкова с ролите си, колкото с експлозивната си връзка с милионера бос на „Олинеза” Александър Найденов и шумния край на отношенията им, пак е щастлива в личния си живот. След като няколко години нямаше официална връзка и беше сама, в момента Елен афишира отношенията си със Сунай Ремзи, който е избрал да се подвизава с ново име - Съни Бозкурт. 46-годишният силовак от турски произход има интензивно присъствие в социалните мрежи и е един от най-популярните фитнес гурута в момента у нас. Освен това е и треньор по бокс и „лектор и мотиватор”, както сам се описва. Може би от около 2 месеца той е официалната половинка на актрисата и заедно с нея организира обучителен семинар „Да си дом в себе си. Изкуството да бъдеш цял”. Елен е здраво хлътнала по него и твърди, че е най-обаятелния мъж, който е срещала.

Оказа се, Сунай Ремзи има доста мрачни страници в биографията си. През март 2007 г. в родния си град Силистра той собственоръчно убива Марин Маринов, с когото имал дългогодишен конфликт. След като ликвидира младия мъж, хора от най-висшето ръководство на ДПС и дипломати му помагат да се укрие в Турция. На Ремзи, който тогава е бил активист на партията, му било наредено да отиде в съседната ни държава, за да не повлияе отрицателно на резултата на ДПС на първите европейски избори у нас, които се провеждат по-малко от 2 месеца след убийството.

Днес Сунай Ремзи, който вече е избрал да ползва името Съни Бозкурт, се кълне, че идеята да се укрие в чужбина не била негова. Той обяснява, че имал уговорка с „представители на държавата”, както и с „партийни представители” да се укрива, докато минат изборите, след което да се предаде на полицията. Докато бил в Турция пък, неговите трима адвокати заявили, че при извършеното убийство Сунай Ремзи е бил под въздействието на алкохол и наркотици. Фитнес гуруто е категоричен, че това не е вярно и тази защитна теза е изцяло измислена от адвокатите. „Тогава бях изпил само 5 фанти”, обяснява той.

В крайна сметка е осъден на 20 години затвор, част от които излежава в Истанбул. В края на 2023 г. е освободен предсрочно, след като излежава общо 16 години зад решетките. Междувременно пише статии и книги от затвора в Белена, оглавява и организация за опазване на правата на затворниците. „Не искам да се връщам в политиката, в политиката нищо не се е променило, даже е станало по-лошо. Продължават да си купуват гласовете и да крадат парите на хората”, коментира бившият млад лидер и общински съветник от ДПС в Силистра.

За самото убийство обяснява, че не помни нищо, защото вероятно съзнанието му блокира случката. Жертвата му Марин Маринов е човек, с когото са дали пари на едно и също лице, а възникналият спор е кой да си прибере дължимото първи. „Много кофти е да отнемеш бащата от едни деца и на една жена мъжа”, заяви преди време Сунай Ремзи в тв интервю.

„Човек се пръска като стъкло”, така той описва състоянието след престъплението, което зачерква ранния му успех в бизнеса и политиката. Признава също, че възхода си преди убийството дължи на „батковците в София”, които го направили част от икономическите си интереси. „Доста голям грях извърших и си плащам за него до ден днешен. Няма момент, в който да не съм се покаял”, въздъхва Сунай Ремзи и добавя: „Моите 16 години зад решетките са най-дългият и най-полезният ми университет. За това безценно образование платих с най-хубавите години от живота си и с времето си – най-важния ресурс за мен. Там инвестирах в себе си, за да създам най-добрата си версия.“

За да започне на чисто, след като излиза от затвора, той решава да си избере нов артистичен псевдоним и да се посвети на спорта. Така става Съни Бозкурт.

„Обърнах се към себе си, повярвах в скрития си ресурс: да знам, че не съм лош, а добър човек – казва той. – Омразата към себе си превърнах в обич към себе си. А знанията, които получих, предадох на хората: че колкото по-ниско пада човек, толкова по-бързо и по-силен може да стане.“

В момента е учител по бокс, лектор и мотиватор на млади хора по спорт и фитнес, пише книги, провежда семинари. Именно така се запознава с Елен Колева. Младата актриса бързо хлътва по обаятелния турчин и от известно време вече не крие, че е негово официално гадже.

Елен дълго време беше нещастна в любовта. След края на токсичната си връзка с Александър Найденов тя имаше отношения с актьора Иво Аръков и писателя Калин Терзийски, но в крайна сметка се раздели тихомълком с тях.

 

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.