Златка Райкова с главна роля в български филм

https://hotarena.net/laifstail/zlatka-raykova-s-glavna-rolya-v-balgarski-film HotArena.net
Златка Райкова с главна роля в български филм

Режисьорът на "Майната ти, любов" Исидор Карадимов снима плеймейтката в лентата "Да превземеш София"

Златка Райкова е на половин ръка разстояние да се прочуе и като актриса, научи "България Днес". Режисьор на филма, чиято премиера е през октомври, е Исидор Карадимов. Миналия месец младият режисьор събра каймака на родния шоубизнес на премиерата на друг свой филм - "Майната ти, любов", в който главните роли, при това на гаджета, се изпълняват от поп фолкзвездата Константин и от братовчедка му - певицата Лияна.

За вестника Карадимов сподели, че вече са заснети някои сцени. А главната мъжка роля е поверил на вип гримьора Цецо Андреев, който се превъплъти в образа на музикален продуцент в "Майната ти, любов".

Плеймейтката се справяла страхотно на снимачната площадка на "Да превземеш София"

"Филмът е социална сатира, по-скоро комедия. По един или друг начин той ще покаже действителната жена в съвременното общество", описва жанра на новата си лента Исидор Карадимов.

"Златка изпълнява ролята на амбициозна дама, която иска на всяка цена да се наложи, да покори столицата. И да стане известна", посочи още младият режисьор.

Синът на бившия министър на иновациите и растежа и настоящ шеф на Комисията за защита на конкуренцията Росен Карадимов издаде и защо се е спрял на плеймейтката за централен женски персонаж.

"Първо, тя е много красива. Второ, е изключително артистична. А и вече има роли, макар и не главни, в други филми, има опит... Но и други български звезди дебютираха като актьори при мен. Като цяло Златка се справя изключително добре. Просто е страхотна!", не може да нахвали бившата на Благо Джизъса Исидор Карадимов.

В аванс младият режисьор спомена още пред "България Днес", че в лентата присъства и "интригуваща любовна интрига между Златка и Цеци". "Във филма ще видите и други звезди, но снимките са още съвсем в началото", уточни Карадимов.

Русата Златка вече изигра проститутка в "Конан Варварина"

Преди цели 15 години плеймейтката дебютира в ролята на проститутка в международната продукция "Конан Варварина", която се снима частично и у нас. Във филма Златка Райкова и другите жени стават робини, които след това са принудени да търгуват с телата си. В титрите към лентата Русата Златка е изписана като робиня №2. А робиня №1 е румънската топкрасавица Алина Пушкауори. Когато били в България и подбирали актьори и статисти, продуцентите на "Конан Варварина" решили да се обърнат към горещите мацки, снимали се голи по мъжките списания, и попаднали на Райкова. С най-голяма роля от българските актриси във филма пък е Теодора Духовникова, която е жрица в храм. Ролята на бившата на Благо Джизъса обаче е по-значима от нейната, категорични са продуцентите. В образа на Конан Варварина разби боксофисите навремето холивудската звезда Джейсън Момоа.

1 Коментара

SSASDA

преди 50 минути

ЕДНИ И СЪЩИ НИ ОБЛЪЧВАТ ОТ СОЦ. МРЕЖИ, РЕАЛИТА, НОВИНИ, РУБРИКИ , ШОУ ПРОГРАМИ. ВЕЧЕ И В КИНАТА . АМАН

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.