Зуека отказва да се върне в "Капките": Аз какво да направя, че много им липсвам?

https://hotarena.net/laifstail/zueka-otkazva-da-se-varne-v-kapkite-az-kakvo-da-napravya-che-mnogo-im-lipsvam HotArena.net
Зуека отказва да се върне в "Капките": Аз какво да направя, че много им липсвам?

"Аз какво да направя, че много им липсвам в "Капките"? На Рачков и на Геро ще им кажа да са живи и здрави, да си правят добре предаването и да гонят най-високия рейтинг." С тези думи пред "България Днес" актьорът Васил Василев-Зуека отвърна през смях на поканата на своите колеги Димитър Рачков и Герасим Георгиев-Геро да се включи като ководещ в предаването на Нова телевизия "Като две капки вода". Двамата зевзеци настоятелно подканиха Зуека от малкия екран да се върне от Испания, където живее от няколко години, и да се включи в тринадесетия сезон на музикалния формат, който стартира наскоро.

"И на зрителите, за които казвате, че им липсвам и тъгуват по мен, също пожелавам здраве", с мекота в гласа и видимо задоволство каза обичаният комик, но продължи: "В Испания се чувствам добре и вече съм на друг етап от живота си. Всяко нещо си има своето начало, но и своя край", мъдро споделя Зуека.

По негови думи дългогодишният му партньор в национален ефир Рачков, с когото повече от две десетилетия бяха дует в шеги и закачки в различни телевизионни формати, "трябва да разбере, такъв е животът... Нищо не мога да направя".

Геро също е не по-малко настоятелен в желанието си да убеди Зуека да се завърне обратно в родината ни и да поеме ролята на водещ, като дори каза от малкия екран уж на шега: "За кого мислите, че отслабвам? Заради Зуека, за да има място и за него на сцената". Вталеният с близо 20 килограма актьор се опита да събуди и родолюбието у колегата си, като настоя още: "Ще му изплета и пуловер в бяло, зелено и червено и питка ще му опека!".

Въпреки че феновете на предаването се ентусиазираха от идеята на Рачков и Геро да върнат Зуека обратно в България и да го сложат на малкия екран, актьорът, който се установи в Испания и живее щастливо там, няма никакво намерение да се завръща. В страната на Сервантес актьорът се занимава с изкуство и картините му жънат успех след успех.

"Поздравете всички в България от мен", помоли Зуека на финала на разговора и благодари за вниманието и топлото отношение на колегите си, както и за признанието и уважението на българските зрители.

3 Коментара

?!?!?!

преди 6 часа

Ще го видим колко ще издържи там ... да не подвие само опашка и след някоя и друга годинка да си дойде гладен за пари, дееба и родоотстъпника !!!

Коментирай

хахаха

преди 3 часа

За какъв се взе,господин Зуек...Нито сред актьорите си актьр,а да не говорим за художник. На каква публика липсваш,кой се интересува от теб.Бъди благодарен и горд,че колегите ти въобще се сещат за теб.Заминава някой си в чужбината и край,кой съм аз.Ствам испнец,италианец,американец,ама никакъв не става,ааа да, става емигрант. Но ще се завърнеш в България и ти,няма къде да ходиш,това е.........има начало,има и край.Остани си със здраве,господин Зуек.

Коментирай

Господин Зуек

преди 49 минути

Зучо...нещо май много си повярва,че се станал велик художник....ще се върнеш посран.

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.