Полиция на снимки на Азис и Мила Роберт

https://hotarena.net/lubopitno/policiya-na-snimki-na-azis-i-mila-robert HotArena.net
Полиция на снимки на Азис и Мила Роберт

До разправии с полиция се е стигнало по време на клип с Мила Роберт и Азис, но фенове твърдят, че това е част от шоуто, други обаче смятат, че наистина е имало присъствие на униформени, пише Телеграф.

“Нямам коментар. Всичко e мафия", изказа се Мила.  Преди това самата тя пусна дълъг пост в социалните мрежи, където обвинява за неприятната случка доскорошния й приятел Йоан Николаев, известен в средите като L Padr.

Въпросният Йоан е и музикален продуцент, а двамата с Мила са забелязвани в обща компания на светски събития. Нещата обаче ескалирали по време на тези снимки и дори се наложило Азис да се намеси. 

Част от феновете са категорични, че това е изиграно видео и е качено за шега с последователите, а не е имало никакъв конфликт.

„Заслужавате „Оскар" и “За малко повярвах" са само част от коментарите на хора, които не вярват в разказаната история, а са на мнение, че това са снимки на видеоклип, а историята е абсолютно измислена. Други пък твърдят как е напълно възможно да е имало напрежение между Мила и Йоан, но явно Азис е оправил нещата.

 

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.