Мисис България Роксана Кирилова с отличие от „Бизнес дама на годината”

28 Февруари 2020, 13:35


Мисис България Роксана Кирилова стана  носителка на отличието  „Благотворителност” в категория Застраховане”. Тя получи наградата по време на 25-ото издание на конкурса „Бизнес дама на годината”, който се проведе снощи под патронажа на министъра на туризма Николина Ангелкова. За ослепителната визия на Роксана се бе погрижил дизайнера Стоян Радичев.

„За мен е изключителна чест да  получа това отличие. То означава, че моите усилилия, както в професионалното ми развитие, така и в благотворителните кампании, в които участвам, са забелязани. В мъжкия свят на бизнес  е важно хората да разберат, че не красотата ще спаси света, а жената, която вярва в собствените си сили и професионализъм. Тази, която инвестира в себе си, развива се и не на последно място притежава добро и състрадателно сърце”, споделя “Бизнес дама на годината” Роксана Кирилова.

Тя развива успешен бизнес в сферата на застраховането, има 3 висши образования, чудесен 8-годишен син. Работи в ЗАД “Асет Иншурънс”- динамична, модерна и  бързо развиваща се застрахователна компания у нас. Самата тя изразява именно това и казва, че е намерила своето място за развитие. В компанията е от първият ден на създаването й от преди 5 години. Приема работата си, като свое дете - “Нещо в което трябва да инвестираш, за да се развива!”.

Участва в много благотворителни каузи, сред които: Фондация ”Мечта за дете”, операция “Плюшено мече” – за всички деца, които растат в домове, далеч от майчина любов и за дечица в неравностойно положение; Суверенен Орден на Свети Йоан, Рицари на Малта – чиято цел е да разпространява принципите на хуманност и благородство чрез различни благотворителни кампании; “Да помогнем на Алекс да ходи”, Каузата на сдружение ”Вярвам в теб” срещу домашното насилието над жени и на работното  място и международната благотворителна кампания #OneVoice, която също е свързана с тази кауза.

„Благотворителността  не е влагане на пари, а помощ за нуждаещите се под всякаква форма. Важна е благотворителността като такава, а не нейният обект”, казва Роксана. Член е на Дамски клуб “Бизнес на високи токчета”, а през  април 2019-а печели и  “Business & Fashion woman” 2018 на Business&Fashion Awards.

Роксана Кирилова обича да цитира мисълта на Олаф Стейпълдън, която е превърнала в свое кредо:

„През цялата кариера на човек,  интелигентността и благотворителността са най-отличителните и най-ценните придобивки на човека”.

 





Коментари
Подреди по
 Добави коментар 
Име*
Съобщение*
Капча*
Служител
преди 3 години
0
Каква бизнес дама е тази? Всеки гараж е превърнат в офис за застраховки. Обърнете внимание. Това не са бизнес дами и бизнес мени , а посредници, които взимат комисионна за всяка сключена застраховка. Това плашило с изкуствените гърди е всичко друго, но не й бизнес дама. Смях.
Напиши отговор
 Добави коментар 
Име*
Съобщение*
Капча*
ми,
преди 3 години
0
Истинска бизнес дама никога няма да се облече така,нито ще си направи и навира силиконови топки и джуки на никакво събитие.Нито в ежедневието.На тази Мис'ирка Роксана Кирилова може пък бизнаса да от най-древния.Само това би обяснило визията и.
Напиши отговор
 Добави коментар 
Име*
Съобщение*
Капча*
страхотии
преди 3 години
0
Мале, какви са тия скочубри, за плашила по границата да ги наредят срещу бежанци и коронавирус!
Напиши отговор
 Добави коментар 
Име*
Съобщение*
Капча*
123
преди 3 години
0
А конската глава и тя там. Ужас. Не ни плашете.
Напиши отговор
 Добави коментар 
Име*
Съобщение*
Капча*
123
преди 3 години
0
Какъв е тоя травестит. Да не е МИСТЪР България била..?
Напиши отговор
 Добави коментар 
Име*
Съобщение*
Капча*
Жики
преди 3 години
0
Незнам кои мъже са се прежалили с тези грозници направо плашат а пък без грим съвсем а на едната и мис и дали
Напиши отговор
 Добави коментар 
Име*
Съобщение*
Капча*
И
преди 3 години
-3
Егаси плашилата в лице :) Но пък роклите са хубави...
Напиши отговор
 Добави коментар 
Име*
Съобщение*
Капча*
:))))
преди 3 години
-1
Хубави са роклите,но така грозотата на жените изпъква още повече.
Тези
преди 3 години
0
двете са стряскащи, а роклите са по-зле от най-грозните, които сме виждали на Оскарите. Едната от евтина щампа, а другата от кадифе , на които дантела е неподходяща. Натруфени провинциални каки, далеч от изискания стил, за позициите, с които се хвалят. Кич!


HOTARENA.NET ВЪВ FACEBOOK
HOTARENA.NET ВЪВ GOOGLE+
Google+
© 2010 - 2023. HotArena | Всички права запазени