Перничанин прецака Харизанова за два часа

https://hotarena.net/az-jenata/pernichanin-precaka-harizanova-za-dva-chasa HotArena.net
Перничанин прецака Харизанова за два часа

Релаксиращата разходка из планината се превърна в кошмарно прибиране за Венета Харизанова. Мисис България попадна в задръстване, което я принуди да чака на пътя два часа, научи HotArena.


Моделката не скри гнева си в социалните мрежи, като се оплака, че заради пернишки джигит седи в задръстване. Мъжът решил да си устрои състезание на пътя и блокирал всички коли. Така Венета се принуди да прекара часове в автомобила си, пише „България днес”.


Синеоката красавица така и не разкри кой й прави компания в колата през това време и остави феновете си да се чудят над този въпрос.


4 Коментара

:)))

преди 5 години

"Моделките'' и чалгарките само по имената се различават.Иначе ширпотреба на конвейр от пластичните доФтори.

Коментирай

:))))))))))

преди 5 години

Помислих я за фотошопираната чалгарка Андрешка.

Коментирай

Цр

преди 5 години

За къде бърза пък тази мине не мине време и пак я показвате не е интересна прилича на мисирка с тази уста

Коментирай

лили

преди 5 години

Синеока ли???? Вие не сте добре, за толкова години не разбрахте, че носи лещи :))))))

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.