Единствената внучка на Гала се разболя, пише България Днес. Малката Лора е вдигнала температура, разкри майка й Мари.
Щерката на телевизионерката казва, че ще се възползва от момента цял ден да гушка малката си рожба. Мари направи Гала баба през ноември миналата година.
123
преди 11 месеца
Гало...тозкоз си проста та нямам думи. Като каза на цяла България че внучето ти е с температура-какво ти помогна това.Моетовнуче като се разболее -искаш ли да ти се обадя. Глупави хора с глупави новини.
Коментирай