Истината за „Бангаранга“: Гръцки продуцент държал правата

https://hotarena.net/laifstail/istinata-za-bangaranga-gracki-producent-darzhal-pravata HotArena.net
Истината за „Бангаранга“: Гръцки продуцент държал правата

Гръцката компания K2ID Productions Limited държи правата за песента „Бангаранга“. Това твърди продуцентът Илиас Кокотас в подкаст „Казано честно всичко“.

„Ние притежаваме мастъра, имаме договор с БНТ, ние направихме тази инвестиция. Когато дойде успехът, всички искат парче от тортата. Това е нормално. Екипът, който работи с нас, знае кой беше истинският продуцент на този продукт“, разкри вчера гръцкият продуцент. „Но трябва да признаем, че „Вирджиния рекърдс“ откриха Дара и 10 години работиха за нея. Те ни повярваха и ни я дадоха със затворени очи, което беше много умно от тяхна страна“, отдаде дължимото на българския музикален лейбъл Кокотас.

„България не беше готова за национална селекция. Щеше да е по-лесно, ако бяхме казали „Дара ще отиде“. Самите артисти не оцениха възможността да ги види и чуе публиката. Имаше много фейк, бях шокиран. За да участваш в национална селекция, трябва да можеш да губиш. Вашите артисти не бяха готови за това“, смята продуцентът. Илиас Кокотас твърди още, че компанията му е инвестирала много повече от предвиденото в договора с БНТ, тъй като екипът е поискал промо турне и клип, от които според него не е имало нужда. „Най-важни за мен са трите минути на сцената и Дара победи точно там“, убеден е той.

„Дара е магнит, не можеш да отместиш погледа си от нея. Тя танцува, пее, пленява те. Дара не се интересува от резултата, наслаждава се на пътя до него. Не мрънка, отива на сцената с радост, фокусирана е, много работи и се наслаждава на тези 3 минути. Това е ключът към успеха на Дара, хората оценяват нейната искреност“, възхищава се на младата ни поп звезда Кокотас.

„Много хора се опитаха да сринат Дара. Това не е футболно състезание, това е музика, любов. Дара не заслужаваше това. Това са най-големите ми уроци от това изживяване. Не знам защо причинихте това на един артист“, не скрива горчивината си гръцкият продуцент.

Именно Кокотас обаче, за когото се смята, че е един от собствениците на компанията, притежаваща правата върху „Бангаранга“, посочи, че Катя от „Ритон“, а не Филип Киркоров, е бил човекът, който е направил връзката на продуцентите от Гърция с БНТ.

Екипът на компанията се среща за разговор с тогавашния директор на БНТ Емил Кошлуков през 2019 г. Постигат договореност БНТ да избере артист и с избора на Дара въпросната компания създава концепцията за нея.

„България Днес“ се свърза с естрадния ветеран Здравко Желязков, житейски и сценичен партньор на Катя. Неговата версия се различава малко от казаното от Илиас Кокотас в подкаста „Казано честно всичко“.

„Преди няколко години с Катя дадохме телефона на гръцкия продуцент Илиас Кокотас с негово разрешение на Емил Кошлуков. Филип Киркоров е от техния екип.

Но с това се изчерпва нашата роля

Нямаме никакви претенции да се откриваме в чужда слава. Много се радваме на победата на Дара и я поздравяваме“, каза за вестника Здравко от дует „Ритон“. „Филип Киркоров е в този международен екип, създал песента на Дара. Той и гърците имат няколко проекта, ако не се лъжа, над 10, за „Евровизия“. И то на различни държави, не само на Русия. Но тъй като у нас някои медии много преекспонираха темата, сега Филип си има проблеми в Русия с тамошните таблоиди - че помагал на „недружествена страна“. Но това са простотии. Ние сме над нещата“, подчерта Здравко.

22 Коментара

Мнении

преди 4 седмици

Браво Здраве, еваларка. Киркора гейтака взе ли го някой?

Коментирай

♻️✋Дecъ♻️ ♦️Дyлoвcka♦️ 🔷ПPИHЦECЪ🔷 🔶🔷♦️🔶🔷♦️

преди 4 седмици

☞🚩☠️✡️⛏️🎃♻️♦️☘️☣️🔷🔴ДAPA e CMPAДЛИBA-ДEБEЛ0ГЪ3A MAHГAЛKA-ПP0CTИTYTKA oт «MAKCYДA»❗ 📌MAHГAЛA-💀♦️EP0Л♦️💀(Epвин) oт Дyлoвo и e CB0ДHИK🔴👎👎👎❗❗🔷☣️☘️♦️♻️🎃✡️⛏️☠️ 🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷 ☞🚩☠️✡️⛏️☣️♻️♦️🎃🔷🔴Eвpoвизия e koнkypc зa HAЙ-ГP03HA и HAЙ-БE3ДAPHA «пeвицa»❗ 📌ФAKT❗ 📌CBИHKЯTA-🐷ДAPA🐷 e 💩TЪПA💩 тaтyиpaнa БE3ДAPHA-MAHГAЛKA-ПP0CTИTYTKA-CATAHИCTKA oт «MAKCYДA» koятo вяpвa, чe CB0ДHИKЪT и MAHГAЛA-💀♦️EP0Л♦️💀(Epвин) e нeин cъпpyг, и e гoтoвa нa вcичko зa нeгo❗ 📌💩TЪПA💩 💩YPYCПИЯ💩 тa 🎃ДPЪHKA🎃 ❗ 📌Bcичkи ПEBИЦИ, ТAHЦЬ0PKИ и MИCKИ ca 💩YPYCПИИ💩🔴👎👎👎🔷🎃❗❗☣️♻️♦️✡️⛏️☠️ 🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷 ☞🚩☠️✡️⛏️🎃♻️♦️☘️☣️🔷🔴Пoтyпвaнeтo пo paмoтo нa MAHГECA-ДAPA oт MAC0HA-EФPEЙT0P Цигaн-Pyмeн Paдeв oзнaчaвa, чe MAHГECA-ДAPA от «MAKCYДA» e пoвишeнa oт чин PEД0BA YЛИЧHA-ПP0CTИTYTKA в чин «MAMAH», и e нaзнaчeнa нa paбoта в няkoй oт бopдeлитe нa ДC във Bиeнa, koйтo e пoд koнтpoл нa Koпpинkoв-Paдeвaтa MAФИЯ🔴👎👎👎❗❗🔷☣️☘️♦️♻️🎃✡️⛏️☠️

Коментирай

♻️✋Cлaвeнa♻️ ♦️Toчeвa♦️ 🎃🎃🎃🎃🎃🎃

преди 4 седмици

☞🚩☠️✡️⛏️🎃♻️♦️☘️☣️🔷🔴📌ФAKT❗ 📌ДAPA(Дapинa Йoтoвa) e TЪПA ДEБEЛ0ГЪ3A MAHГAЛKA-ПP0CTИTYTKA oт «MAKCYДA»❗ 📌MAHГAЛA-💀♦️EP0Л♦️💀(Epвин) oт Дyлoвo и e CB0ДHИK❗ 📌Имa ли тaтyиpoвka, kakвитo и yйдypми да измисля, P0БИHЯ-ПP0CTИTYTKA E❗ 📌BEДHЪЖ 💩YPYCПИЯ💩 – ЦЯЛ ЖИB0T 💩YPYCПИЯ💩🔴👎👎👎❗❗🔷☣️☘️♦️♻️🎃✡️⛏️☠️ 🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵 ️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️ ☞🚩☠️✡️⛏️🎃♻️♦️☘️☣️🔷🔴❌💩МАHГАЛ-CB0ДHИK=D0MUZ💩❌🔴👎👎👎❗❗🔷☣️☘️♦️♻️🎃✡️⛏️☠️:➤ ii1.su/3Hvbv ️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️⚱️ 🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵 ☞🚩☠️✡️⛏️🎃♻️♦️☘️☣️🔷🔴❌MAНГAЛ-CВ0ДНИK ce интeгpиpa eдинcтвeнo и caмo HA K0Л❌🔴👎👎👎❗❗🔷☣️☘️♦️♻️🎃✡️⛏️☠️:➤ ssur.cc/pH4zvmY

Коментирай

🏦 36,824.35 USD withdrawal process. Next 🔥🔥 graph.org/BALANCE-3682444-USD-04-21-4?hs=e5a4ff9fc1490c8df957aaef00a5c985& 🏦

преди 4 седмици

6xkdh8

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

До msbrico(надежда дойчева). Абе дали имаш нужните финанси за да си направиш ринопластика на Грознио и Увиснал Нос. Иначе устройството съм го приготвил с червена панделка, ако евентуално тия Убавците от ГДПОП дойдат в най близко бъдеще за личнио обиск. Изземване. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

До msbrico (надежда дойчева). Абе дали имаш нужните финанси за да си направиш ринопластика на Грознио и Увиснал Нос. Иначе устройството съм го приготвил с червена панделка, ако евентуално тия Убавците от ГДПОП дойдат в най близко бъдеще за личнио обиск. Изземване. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

До msbrico (надежда дойчева). Абе дали имаш нужните финанси за да си направиш ринопластика на Грознио и Увиснал Нос. Иначе устройството съм го приготвил с червена панделка, ако евентуално тия Убавците от ГДПОП дойдат в най близко бъдеще за личнио обиск. Изземване. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

До msbrico (надежда дойчева). Абе дали имаш нужните финанси за да си направиш ринопластика на Грознио и Увиснал Нос. Иначе устройството съм го приготвил с червена панделка, ако евентуално тия Убавците от ГДПОП дойдат в най близко бъдеще за личнио обиск. Изземване. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

До msbrico (надежда дойчева). Абе дали имаш нужните финанси за да си направиш ринопластика на Грознио и Увиснал Нос. Иначе устройството съм го приготвил с червена панделка, ако евентуално тия Убавците от ГДПОП дойдат в най близко бъдеще за личнио обиск. Изземване. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

До msbrico (надежда дойчева). Абе дали имаш нужните финанси за да си направиш ринопластика на Грознио и Увиснал Нос. Иначе устройството съм го приготвил с червена панделка, ако евентуално тия Убавците от ГДПОП дойдат в най близко бъдеще за личнио обиск. Изземване. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

До msbrico (надежда дойчева). Абе дали имаш нужните финанси за да си направиш ринопластика на Грознио и Увиснал Нос. Иначе устройството съм го приготвил с червена панделка, ако евентуално тия Убавците от ГДПОП дойдат в най близко бъдеще за личнио обиск. Изземване. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

До msbrico (надежда дойчева). Абе дали имаш нужните финанси за да си направиш ринопластика на Грознио и Увиснал Нос. Иначе устройството съм го приготвил с червена панделка, ако евентуално тия Убавците от ГДПОП дойдат в най близко бъдеще за личнио обиск. Изземване. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

До msbrico (надежда дойчева). Абе дали имаш нужните финанси за да си направиш ринопластика на Грознио и Увиснал Нос. Иначе устройството съм го приготвил с червена панделка, ако евентуално тия Убавците от ГДПОП дойдат в най близко бъдеще за личнио обиск. Изземване. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

17.05.1976г.

преди 4 седмици

До msbrico (надежда дойчева). Абе дали имаш нужните финанси за да си направиш ринопластика на Грознио и Увиснал Нос. Иначе устройството съм го приготвил с червена панделка, ако евентуално тия Убавците от ГДПОП дойдат в най близко бъдеще за личнио обиск. Изземване. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

✝️🔴Пешо🔴✝️ 🔵Пeтeлa🔵 от 🔥Черешките🔥 e.vg/Z0MBIZ88P

преди 4 седмици

👉❤️☘️☀️Днec 26.5.2026 ниe xpиcтияните-нeмилициoнepи почитaмe cвeтa мъчeницa Глиkepия и cвeтa пpeпoдoбнa Димka дяkoниca☀️☘️❤️:➤ da.gd/Be6K1 🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶 ☞✡️⛏️🎃 ♦️🔷.¸¸¸…††††††…¸¸¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸¸. Гocпoд дa 0TPEЖE и ДBETE PЪЦE дo PAMEHETE нa BCИЧKИ Б0KЛYЦИ и CЪYЧACTHИЦИTE им, K0ИT0 ca ми CПPEЛИ ИHTEPHETA и са BЛИ3AЛИ в AПAPTAМEHTA MИ и в ГAPAЖA МИ БE3 M0E 3HAHИE… ¸¸¸.††††††…❌ПP0KЛEТИ ДA CA❌¸¸¸.¤*¨¨*¤...¸¸¸…✞Амин✞ ...¸¸¸...¤*¨*¤...¸¸¸ ♦️🎃✡️⛏️ ¸¸¸…††††††…¸¸¸❌ПP0KЛEТИ ДA CA❌¸¸¸.¤*¨¨*¤...¸¸¸…✞Амин✞... ¸¸¸...¤*¨*¤...¸¸¸. ♦️🎃✡️⛏️ ¸¸¸…††††††…¸¸¸ ❌ПP0KЛEТИ ДA CA❌¸¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸¸...¸¸¸…✞Амин✞...¸¸¸...¤*¨*¤...¸¸¸.♦️🎃✡️⛏️ ¸¸¸…††††††… ¸¸¸.¤*¨¨*¤… ¸¸¸…🔷♦️🎃✡️⛏️ 🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷 👉❤️☘️☀️✅Иcтинckият Пeтpoвдeн бeшe нa 12-ти Юли 2025✅☀️☘️❤️:➤ bitly.cx/Q3X0 🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶 ☞✡️⛏️⚡ ♦️🔷.¸¸¸.††††††…¸.¤*¨¨*¤.¸¸¸.Б0ЖИET0 BЪ3ME3ДИE CП0X0ЖДA BCEKИ¸¸¸…††††††…¸¸¸.¤*¨¨*¤… ¸¸¸…🔷♦️⚡✡️⛏️

Коментирай

Спортал Бг

преди 4 седмици

!!! Норге вместо да пишеш някакви глупости ходи до мола купи перука,сутиен и ходи си вземи една карта за фитнес пък може някой да те съжали и да ти тегли една паца и да не умреш като самотен нещастник. !!!

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

Грозник и Плешив Плондир нурге или норге, че ти освен с козата на село. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

!!! Какво е бъдещето на район "Люлин"? Говори кандидат-кметът надежда дойчева !!! Използвайте гугъл. Отиди на изображения. СНИМКА. Как на Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА надеждо дойчева Грознио и Увиснал Нос се личи, като изпъква ФРОНТАЛНО. ВЕЩЕРИЧАРСКИ НОС. Иначе се имаме за "убави".

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

!!! Какво е бъдещето на район "Люлин"? Говори кандидат-кметът надежда дойчева !!! Използвайте гугъл. Отиди на изображения. СНИМКА. Как на Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА надеждо дойчева Грознио и Увиснал Нос се личи, като изпъква ФРОНТАЛНО. ВЕЩЕРИЧАРСКИ НОС. Иначе се имаме за "убави". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.