Зад усмивката на Славена Вътова се крие тежка лична драма

https://hotarena.net/laifstail/zad-usmivkata-na-slavena-vatova-se-krie-tezhka-lichna-drama HotArena.net
Зад усмивката на Славена Вътова се крие тежка лична драма

Зад безупречната визия и широката усмивка на Славена Вътова се крие тежка лична драма, за която красавицата дълго време избягваше да говори. Моделката, инфлуенсърка и участничка в кулинарното шоу „Хелс кичин” признава, че най-страшният момент в живота ѝ е бил свързан с раждането на една от дъщерите й – малката Ана, която едва оцеляла след появата си на бял свят.

 

Славена разказва, че и двете й бременности били особено трудни, но тази с по-малката й дъщеря се превърнала в истинско изпитание - както физически, така и психически. По време на деветте месеца имало усложнения, а лекарите следели състоянието й непрекъснато. Най-тежък за Вътова бил фактът, че трябвало да спре да работи. „Аз трябва да работя, за да се чувствам добре. Не съм в добро разположение на духа, когато не съм активна”, разказва Славена.

Дългокраката брюнетка, свикнала винаги да бъде в движение, трудно приела мисълта, че трябва да забави темпото и да се щади. Тогава осъзнала, че понякога човек няма контрол над случващото се.

Истинският ужас обаче настъпил в деня на раждането. Бебето се появило в критично състояние и лекарите започнали битка за живота му. „При раждането Ани загуби всякакви показатели, взеха ми я и я сложиха в специално отделение. Бореха се за живота й, не се знаеше дали изобщо ще оцелее. При мен влезе психолог, който се опитваше да ме подготви за най-лошото”, разказва Славена с огромна болка и е категорична, че това са били най-страшните дни в живота й.

Вместо да се радва на новороденото си бебе, тя живеела в непрестанен страх и очакване на тревожни новини от лекарите. Детето дори нямало акт за раждане, не се знаело дали ще оживее. „Имаше вероятност да се прибера без бебето вкъщи, а там всичко беше приготвен – детска стая, дрехи, бебешки принадлежности. В същото време, вече имах и още едно дете - по-голямата ми дъщеря Ема, която също се нуждаеше от мен”, спомня си Вътова. За една майка няма по-голям кошмар от това да не знае дали рожбата й ще оцелее.

След близо месец тревоги, сълзи и безсънни нощи, Ани най-после била изписана от болницата и се прибрала у дома с родителите си. Тогава Вътова осъзнала колко много хора преминават през такива тежки моменти. „Оказа се, че много наши познати са минали по този път. В отделението срещнах и други родители в подобна ситуация  – там бяха събрани най-тежките случаи от цялата страна”, казва брюнетката.

Днес тя изглежда уверена, усмихната и в отлична форма, но признава, че пътят след ражданията също не бил лесен. По време на бременностите си тя качила между 20 и 25 килограма, а след това дълго време не можела да приеме новото си тяло. Манекенката се комплексирала от променената си фигура и дори избягвала да се гледа в огледалото. След месеци постоянство обаче успяла постепенно да се върне към старата си форма. Започнала сериозен тренировъчен режим и до днес посещава фитнес залата поне пет пъти седмично. Освен силови тренировки, практикува и йога, която й помага не само физически, но и психически.

Що се отнася до храненето, Славена спазва стриктен режим. Избягва млечните продукти и вредните храни, а менюто й е изключително изчистено. За закуска най-често хапва овесени ядки с вода и плодове, а вечер предпочита чисто месо и зеленчуци. Дисциплината и желязната воля са причината днес тя отново да изглежда перфектно.

Вътова премина и през други емоционални сривове през последните години. Преди 2 лета тя се разведе официално с бащата на дъщерите си. Според запознати Славена е била инициатор на раздялата със съпруга й Юлиян Цолов. Тя не искала повече да бъде свързвана с финансовите проблеми, дълговете и съдебните дела около него. Междувременно започнала да се оглежда и за нов благодетел. Напрежение постепенно разрушило отношенията й с Цолов. Сега Вътова рядко коментира личния си живот, показва само отделни моменти с децата си в социалната мрежа, за да докаже пред последователите си, че е всеотдайна майка. Момичетата също водят активен начин на живот – спортуват и ходят на танци при Криси Йотова, жената на рапъра Йонислав Йотов – Тото.

8 Коментара

Мнение

преди 4 седмици

Славена и малките и чавета са за лудница и за публичен дом. Славена е най-грозната жена на света

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

До "мнении". Лелеле , че ква нечовешка злоба. Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос е много гадна и много злобна. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

До "мнении". Лелеле , че ква нечовешка злоба. Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос е много гадна и много злобна. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

До "мнении". Лелеле , че ква нечовешка злоба. Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос е много гадна и много злобна. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

До "мнении". Лелеле , че ква нечовешка злоба. Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос е много гадна и много злобна. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

До "мнении". Лелеле , че ква нечовешка злоба. Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос е много гадна и много злобна. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

17.05.1976г.

преди 4 седмици

До "мнении". Лелеле , че ква нечовешка злоба. Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос е много гадна и много злобна. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 4 седмици

Надежда Дойчева, Надежда Дойчева(не ми се искаше да те изписвам с главни букви), но защо беше Толко Нагла, кога през вече далечната 2019г. за първи път си говориме по телефоно(0888673067). Помниш ли кви ми ги дрънка. Симпатична Жена Си. Бъди Благословена. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.