Мис Плюс Сайз осъдена за клевета срещу турски хирург!

https://hotarena.net/laifstail/mis-plyus-sayz-osadena-za-kleveta-sreshtu-turski-hirurg HotArena.net
Мис Плюс Сайз осъдена за клевета срещу турски хирург!

Турският лекар, при когото носителката на титлата „Мис Плюс Сайз“ Веселка Маринова направи интервенцията „коремен ръкав“, я осъди за оклеветяване на първа инстанция.

Това стана ясно от решение на Районния съд във Варна. Д-р Камбул бе атакуван от миската в интернет подкаст и заведе дело срещу нея с иск за 10 000 лева обезщетение. Магистратите от Варна решиха, че той е бил „унизен“ чрез разпространените в интернет позорни обстоятелства за медика.

Според данните по делото Веселка е заявила, че многократно е била „стабилно ухажвана“ от личния шофьор и охранител на д-р Мерич Камбул, като това нещо било подтиквано от лекаря, за да бъде лично подбутната да падне в любовен капан, за да остане доволна от преживяването си по време на посещението си в Турция за операцията. Съдът ѝ наложи наказателна отговорност и административно наказание „глоба“ в размер на 511,29 евро. Тя е осъдена да заплати на д-р Камбул сумата от 700,00 евро, представляваща обезщетение за претърпените в резултат на деянието вреди, ведно със законната лихва от деня на увреждането (6 юни 2025 г.) до окончателното ѝ изплащане. Магистратите отхвърлиха гражданския иск до сумата от 10 000 лева, като го определиха за неоснователен.

Веселка трябва да заплати и държавната такса върху уважената част на гражданския иск в размер на 28 евро, както и направените по делото разноски в размер на 96 евро по сметка на Районен съд – Варна. Риалити героинята трябва да поеме и разходите на лекаря от 1108,72 евро, представляващи направените от него разноски по делото. Веселка се е възползвала от законовата си възможност и е обжалвала присъдата на втора инстанция пред Окръжния съд във Варна.

18 Коментара

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

Какво красиво лице, а на мене у Перник ми окат Урунгел и Отвратителната физиономия оти съм, като поганец у лицето. Много съм нелицеприятен. Още жена не съм виждал само с тия мангалките на околовръстнио път неколко пъти и те това. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

Гнусните и Чистокръвни Мангали 100 кила и илиян тупалка от гнусната чалга също са Доста Грозни и Доста Нелицеприятни. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

Джоревец съм, но най много се радвам, че Майка Ми е Бяла и Симпатична. Да ми е жива и здрава. Тоя бащата е грозен циганин. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

Джоревец съм, но най много се радвам, че Майка Ми е Бяла и Симпатична БЪЛГАРКА. Да ми е жива и здрава. Тоя бащата е грозен циганин. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

Не мога да ги разберем такива "фенове", като кюстендилецо и животното кво общо имат с играта футбол. Само като ги погледнеш, като телосложение... Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

По Грозен от Грознио Урунгел и Плешо бившио президент румен радев не можахте ли да си изберете за министър председател. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

17.05.1976г.

преди 2 седмици

Николай Денков е Симпатяга, ако че е като СЪСЕЛ У физиономията. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

🤑 TRC20-USDT Bonus Recovery Available Today ➤➤➤ telegra.ph/COMPENSATION-05-12-9?hs=f4c153aaa3b0cd36ffa21262cc5a57b2& 🤑

преди 2 седмици

qgu8mj

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 2 седмици

Джоревец съм, но най много се радвам, че Майка Ми е Бяла и Симпатична БЪЛГАРКА. Да ми е жива и здрава. Тоя бащата е грозен циганин. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

17.05.1976г.

преди 2 седмици

Джоревец съм, но най много се радвам, че Майка Ми е Бяла и Симпатична БЪЛГАРКА. Да ми е жива и здрава. Тоя бащата е грозен циганин. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Penko

преди 2 седмици

Debeloto prase dano go osudqt. Tolkova gaden harakter ima tazi. Potres. Egoto i po-golqmo ot guza i.

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.