Дичо и китаристът Димитър Кърнев най-после разкриха в ефира на Нова тв какво е довело до края на D2 преди години, пише България Днес.
Дичо признава, че постепенно се отдалечил от групата покрай снимките във филми, а смъртта на бащата на Кърнев, който държал бандата сплотена, разклатила всички.
"Просто си хванах багажа и си тръгнах", спомня си певецът. След раздялата той подписал договор с други продуценти и връщане назад вече нямало. Днес обаче двамата отново работят заедно и подготвят нов албум на D2.
💵 Transfer of funds to your name. RECEIVE >>> graph.org/TRANSACTION-05-05-6?hs=a6a6101d925312e68a8e26d650fa19ff& <<< 💵
преди 2 седмици
re9tkt
Коментирай