Като от Temu! Попиляха Алекс Богданска заради гарсониерка за половин милион (КАДРИ)

https://hotarena.net/laifstail/kato-ot-temu-popilyaha-aleks-bogdanska-zaradi-garsonierka-za-polovin-milion-kadri HotArena.net
Като от Temu! Попиляха Алекс Богданска заради гарсониерка за половин милион (КАДРИ)

Алекс Богданска се оказа в центъра на неочаквана буря, след като показа луксозния си апартамент, който вече продава за внушителните 370 000 евро. Вместо възхищение обаче, жилището предизвика истински ураган от критики в социалните мрежи, а коментарите под видеото, в което моделката и интериорният дизайнер Нели Атанасова-Сано представят проекта, стават все по-безпощадни.

Според потребители в интернет апартаментът е малък, нефункционален и абсурдно надценен, независимо от модерното обзавеждане и локацията му.

Най-сериозните критики са насочени към дневната. Огромен диван заема почти цялото пространство, но телевизор липсва. Това моментално провокира шеги в мрежата.

„За какво е този диван, като няма какво да гледаш срещу него?“, пита потребител.

Друг добавя саркастично:

„Ще лежиш и ще си гледаш босите крака.“

Кухнята също не успя да впечатли зрителите. Част от коментарите я определят като „черна кутия без характер“, а други са категорични, че подобно обзавеждане може да се види във всяка квартира под наем или Airbnb жилище.

Не по-малко критики отнася и спалнята. Според потребители липсват достатъчно места за съхранение, а огромните огледала с масивни черни рамки визуално правят пространството още по-тясно вместо да му придават дълбочина.

Особено болезнена за авторите на проекта се оказа оценката на зрителите за цялостната концепция.

„Апартаментът изглежда като обзаведен от каталог на Temu“, гласи един от най-харесваните коментари.

Други са още по-директни: „Бяло, бежово и черно. Голямо творчество“, „При милиони каталози с мебели, мазилки и аксесоари не е философия да се правиш на дизайнер“, „Това не е луксозен дом, а скъпо Airbnb“.

Мнозина смятат, че жилището е подходящо най-много за отдаване под наем на сам човек, но трудно биха си представили семейство да живее комфортно в него.

Допълнително недоумение предизвика и цената. Според критиците подобен имот може и да струва няколкостотин хиляди лева заради локацията си, но близо 370 000 евро им се виждат крайно пресилени.

Засега Алекс Богданска не е коментирала негативните реакции. Вместо похвали за дизайнерските решения обаче, проектът се превърна в една от най-обсъжданите теми в социалните мрежи, а потребителите продължават да спорят дали става дума за луксозен градски дом или за поредния скъп интериорен експеримент без особена практическа стойност.

10 Коментара

Бивш от МВР76

преди 17 часа

Знам го надежда дойчева, знам го, че си Мангалка(Чистокръвна) с главна буква. Това е Много Срамно. Откъде го вадиш това високо самочувствие. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Мангалката дойчева

преди 17 часа

!!! nadezhda doycheva !!! Използвайте гугъл. Отиди на изображения. Фейскенефбук (фейсбук). СНИМКА. Ето я Гнусната Мангалка и Чистокръвна Циганка надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос(Типично Циганска Черта). Откъде го вадиш това самочувствие.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 17 часа

У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov" на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Писах преди време на Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА "nadezhda doycheva" с Грознио и Увиснал Нос(Типично Циганска Черта) она па си затри профило от сатанинската платформа тик ток. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 16 часа

Знам го надежда дойчева, знам го, че със софка маринова сте Мангалки(Чистокръвни) с главна буква. Това е Много Срамно. Откъде го вадите това високо самочувствие. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.

Коментирай

Мангалката дойчева

преди 16 часа

"лофци на педофили"

Коментирай

Бивш от МВР76

преди 14 часа

Знаеш ли, че съм Джоревец. Най много се радвам, че Майка Ми е Бяла и Симпатична Българка(57-ми набор), но откакто се помним е Еванелистка. Да Бъде Благословена. Тоя циганин баща ми(50-ти набор) с грознио и увиснал(типично циганска черта) е пенсионер от ДМЗ Ленин у Перник. Млад се пенсионира. Взима голема пенсия. Поздрави от Сашко от Перник за Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА надеждо дойчева с Грознио и Увиснал Нос(типично циганска черта).

Коментирай

17.05.1976г.

преди 14 часа

Знаеш ли, че съм Джоревец. Най много се радвам, че Майка Ми е Бяла и Симпатична Българка(57-ми набор), но откакто се помним е Еванелистка. Да Бъде Благословена. Тоя циганин баща ми(50-ти набор) с грознио и увиснал(типично циганска черта) е пенсионер от ДМЗ Ленин у Перник. Млад се пенсионира. Взима голема пенсия. Поздрави от Сашко от Перник за Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА надеждо дойчева с Грознио и Увиснал Нос(типично циганска черта).

Коментирай

LoRa

преди 9 часа

Какво му е на апартамента, много си е хубав! Стига си изсмуквахте статии от лайняните пръсти, Хотарена!

Коментирай

LoRa

преди 9 часа

Какво му е на апартамента, много си е хубав! Стига си изсмуквахте статии от лайняните пръсти, Хотарена!

Коментирай

Марко

преди 8 часа

Наистина не е нещо особено особено гази черна пандела-полилей! Всеки човек с вкус и пари може да се справи и по-добре! Нищо лично!

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.